Serwis i poprawki

Z naszego doświadczenia wynika, że większość instalacji założonych jest nie zgodnie ze sztuką – zwłaszcza w naszym regionie. Czasem tego nie widać na pierwszy rzut oka lecz nadają się one do mniej lub bardziej zaawansowanych poprawek. Zaczynając od poprawnego wystrojenia przez wymianę źle dobranych podzespołów, na naprawie lub wymianie źle nawierconego kolektora skończywszy.

Zły dobór podzespołów to problem większości przerobionych na gaz pojazdów. Najczęściej pod ich maskami spotykamy najtańsze – przez co nie wystarczająco wydajne podzespoły, które nie są w stanie zapewnić poprawnej pracy silnika. Poza wyczuwalną różnicą w mocy czy kulturze pracy pojawia się paląca kontrolka „check engine”. Dłuższe użytkowanie takiej instalacji doprowadzi prędzej czy później do uszkodzenia podzespołów silnika.

Ze swojej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, że po wykonanych przez nas poprawkach jazda samochodem na gazie nie będzie się różnić od tej na benzynie a silnik będzie bezpieczny – nie ma mowy o pojawianiu się ”check engine” z powodu gazu. Więc jeśli masz zastrzeżenia do pracy swojej instalacji  zapraszamy na przegląd i ewentualną przeróbkę.